Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
AQUA OIL vandeninis aliejus
Trumpas aprašymas:

Vandeninis aliejus medinių dirbinių priežiūrai ir apsaugai patalpų viduje ir išorėje.
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

0.9L
2.7L
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Sluoksniai
Medienos rūšis
Produkto aprašymas
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Vandeninis aliejus medinių dirbinių priežiūrai ir apsaugai patalpų viduje ir išorėje.

Naudojimo sritis: medinių dirbinių - baldų, apdailos elementų, durų, o taip pat tvorų, terasų, grindų bei laiptų priežiūrai ir apsaugai. Tinka impregnuotai, terminiu būdu apdorotai, anksčiau aliejuotai ir neapdorotai medienai. Gali būti tonuojamas. Vidaus ir išorės darbams.

Savybės: Vandeninis aliejus, be tirpiklių, gali būti tonuojamas, apsaugo, impregnuoja paviršius nuo drėgmės ir purvo. Vidaus ir išorės darbams. Įspėjame, aliejus gali pakeisti medienos spalvą!

Paviršiaus paruošimas: mediena turi būti sausa (drėgnumas ne didesnis kaip 15%) ir švari, nešvarumus nuvalyti mechaniniu būdu, o mikroorganizmus specialiais valikliais. Anksčiau dažytiems, lakuotiems, arba paviršiams kurie įkaista iki +60°C, šio aliejaus naudoti nerekomenduojama.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Naudojimas: prieš naudojimą aliejų gerai išmaišyti. Aliejuoti teptuku, kempinėle arba audeklu gerai įtrinant medinį paviršių taip, jog būtų išvengta aliejaus pertekliaus, o paviršius aliejumi būtų padengtas tolygiu plonu sluoksniu. Susidariusį perteklių pašalinti medžiagine šluoste. Laikantis aukščiau paminėtos darbų sekos, aliejų ant medienos tepti 1 – 2 eilėm. Išdžiūvusį paskutinį užtepto aliejaus sluoksnį galima poliruoti medvilniniu audeklu. Siekiant maksimalios apsaugos nuo drėgmės, skersinius medienos pjūvius rekomenduojama ypač atidžiai padengti ne mažiau kaip trimis aliejaus sluoksniais. Paviršius, kurie veikiami nuolatos atmosferos veiksnių rekomenduojama peraliejuoti pagal poreikį. Įspėjame, aliejus gali pakeisti medienos spalvą! Naudojant tonuotą aliejų medienai, jį būtina periodiškai permaišyti.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: 6 - 8 val.

Sąnaudos: ~10m²/l priklausomai nuo medienos rūšies.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu ir muilu.

Spalva: Bespalvis, ruda, tamsiai ruda, pilka.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: aliejus turi specifinį kvapą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Dėvėti apsaugines pirštines, apsauginius drabužius, dėvėti akių ir veido apsaugas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Baigus darbus, visus įrankius plauti su muilu ir vandeniu. Panaudotus skudurėlius panardinti ir laikyti vandenyje metaliniame, uždarame inde arba išdžiovinus lauke iškarto sudeginti.