Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Dekoravimo glaistas-dažai DEKOR.SOFT
Trumpas aprašymas:

Dekoravimo glaistas – dažai, vidaus darbams. Užtepamo sluoksnio storis 1 – 3mm.
Galimos pakuotės:

15KG
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Vidutinis užtepamo sluoksnio storis
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Dekoravimo glaistas – dažai, vidaus darbams. Užtepamo sluoksnio storis 1 – 3mm.

Naudojimo sritis: OSB, MPP plokščių, tinko, betono, gipso kartono, ir kitų mineralinių paviršių dekoravimui pastatų viduje.

Savybės: paruoštas naudojimui, tonuojamas, gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, plastiškas, lengvai tepamas ir formuojamas, leidžia išgauti labai įvairias dekoruojamo paviršiaus faktūras, tepant iki 3mm nesutrūkinėja.

Paviršiaus paruošimas: paviršiai turi būti švarūs, tvirti, sausi ir lygūs. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti ir gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu ir glaistyti PRO UNIVERSAL glaistu. Prieš dekoravimą paviršių būtina gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu.

Dekoravimo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5 °C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20 °C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui. Po armavimo arba tinkavimo mineraliniu tinku, dekoravimo glaistą DEKOR.SOFT tepti ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Dekoravimas: dekoravimo glaistą ant paviršiaus tepkite metaline mentele, teptuku arba voleliu 1 – 3 mm sluoksniu. Priklausomai nuo norimos išgauti dekoruojamo paviršiaus faktūros, užteptą dekoravimo glaistą formuokite mentelėmis (gali būti ir dantytos), specialiai tam skirtu popieriumi, įvairiais šepečiais, dekoravimo voleliais, kitais dekoravimo įrankiais. Jeigu darbo metu temperatūra didesnė kaip +25 °C, formuojamą paviršių drėkinkite vandeniu purkštuvo pagalba. Suformavus dekoruojamo paviršiaus faktūrą, glaistui leidžiama išdžiūti. Išdžiūvusį paviršių galima nušveisti šveitimo tinkleliu, nuvalyti dulkes ir padengti matiniu arba blizgiu gruntu – laku PRO.DEKOR (taip gaunamas tvirtesnis paviršius). Gruntą – laką PRO.DEKOR galima tonuoti į jį įpilant norimos spalvos statybinio pigmento PRO COLORANT arba dažų spalvinimui skirtų pigmentavimo pastų. Taip paruoštu gruntu – laku paviršiui gali būti suteikiamos įvairios spalvos ir atspalviai. Norint išgauti blizgius efektus, dekoruotus paviršius taip pat galima padengti dekoravimo lakais PRO.DEKOR EFFECT ir DEKOR.PERLA.

Sąnaudos: 1,8 – 5,5 kg/m² (priklausomai nuo norimos išgauti dekoruojamo paviršiaus struktūros).

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20 °C ir santykinis oro drėgnumas 65%: visiškai išdžiūsta per 6 – 36 val. (priklausomai nuo užtepto glaisto sluoksnio).

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Techniniai duomenys: rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 1,8kg/l; skiediklis – vanduo.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite dekoravimo glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

  • DEKOR.SOFT pasidaryk pats
  • +
  • Dekoravimo glaistas DEKOR.SOFT (VIDEO)
  • +