Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Dekoravimo glaistas PRO.RETRO
Trumpas aprašymas:

Skilinėjantis dekoravimo glaistas, leidžiantis išgauti seno sutrūkinėjusio tinko efektą. Užtepamo sluoksnio storis 2 – 10 mm.
Galimos pakuotės:

15KG
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Vidutinis užtepamo sluoksnio storis
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Skilinėjantis dekoravimo glaistas, leidžiantis išgauti seno sutrūkinėjusio tinko efektą. Užtepamo sluoksnio storis 2 – 10 mm.

Naudojimo sritis: OSB plokščių, tinkuotų, betoninių, gipso kartono ir kitų mineralinių paviršių dekoravimui pastatų viduje.

Savybės: paruoštas naudojimui, turintis specifinį kvapą, gerai sukimbantis su paviršiumi. Priklausomai nuo užtepto glaisto sluoksnio storio džiūdamas glaistas trūkinėja sudarydamas skirtingo dydžio įtrūkimus.

Paviršiaus paruošimas: paviršius turi būti švarus, tvirtas, sausas, be riebalinių dėmių, gruntuotas ne mažiau kaip 2 sluoksniais gruntu PRO.RETRO. Laiko tarpas tarp gruntuojamų sluoksnių turi būti ne mažesnis nei 5 val.

Dekoravimo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu ne žemesnė kaip +10°C, jei temperatūra bus žemesnė „skilinėjimo efektas“ nepavyks, o esant aukštesnei temperatūrai „skilinėjimo“ efektas bus ryškesnis.

Dekoravimas: glaistas ant dekoruojamo paviršiaus tepamas metaline mentele ne plonesniu kaip 2mm sluoksniu. Tepant storesnį glaisto sluoksnį, skilinėjimai bus ryškesni ir gilesni. Priklausomai nuo norimos išgauti dekoruojamo paviršiaus faktūros, užteptą glaistą iš karto formuokite metaline dekoravimo mentele. Jeigu darbo metu temperatūra didesnė kaip +25?C, formuojamą paviršių drėkinkite vandeniu purkštuvo pagalba. Suformavus dekoruojamo paviršiaus faktūrą, glaistui leidžiama išdžiūti. Išdžiūvusį paviršių būtina nušveisti šveitimo tinkleliu, nuvalyti dulkes ir padengti matiniu arba blizgiu gruntu – laku PRO.DEKOR. Kad įskilimai išryškėtų, pačių įskilimų lakuoti nereikia. Gruntą – laką PRO.DEKOR galima tonuoti į jį įpilant norimos spalvos statybinio pigmento COLORANT arba dažų spalvinimui skirtų spalvinimo pastų.

Sąnaudos: 4 - 18 kg/m² priklausomai nuo norimos išgauti glaistomo paviršiaus faktūros.

Džiūvimo trukmė: esant +20°C oro temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%, priklausomai nuo užtepto glaisto sluoksnio storio, glaistas išdžiūsta per 24 – 72 val. Patalpas vėdinti iš karto baigus glaistymo darbus, nesumažinant erdvės temperatūros žemiau +18°C. Pagreitinti skilinėjimo efektą rekomenduojama pastatyti ir įjungti buitinį ventiliatorių nukreiptą į nuglaistytą sieną. galima praėjus ne mažiau kaip po 6val. Vėdinant patalpą, ypač vėsiu laiku „skilinėjimo“ efektas mažėja.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. EUH208 – gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 3(2H)-Isothiazolone,5-chloro-2-methyl-,mixture su 2-methyl-3(2H)-isothiazolone, 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-one ir 2-Methyl-2H-isothiazol - 3-one.

  • PRO.RETRO pasidaryk pats
  • +
  • Skilinėjantis dekoravimo glaistas PRO.RETRO (VIDEO)
  • +