Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

 1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
 2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
 3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
 4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
 5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Dekoravimo tinkas RELJEF.SILICON
Trumpas aprašymas:

Silikoninis, ypač gero vandens garų pralaidumo dekoravimo tinkas. Geriausiai tinka mineraline vata šiltintų fasadų tinkavimui.
Galimos pakuotės:

15KG
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Silikoninis, ypač gero vandens garų pralaidumo dekoravimo tinkas. Geriausiai tinka mineraline vata šiltintų fasadų tinkavimui.

Naudojimo sritis: tinkuotų, betoninių, silikatinių blokelių, gipso kartono, plytų mūro ir kitų mineralinių paviršių dekoravimui. Geriausiai tinka šiltintų mineraline vata, taip pat senų, mineraliniu tinku tinkuotų fasadų tinkavimui. Lauko ir vidaus darbams.

Savybės: paruoštas naudojimui, nestipraus, specifinio kvapo,gerai sukimbantis su paviršiumi, lengvai tepamas ir formuojamas, atsparus atmosferos veiksnių poveikiui, gali būti tonuojamas. Dekoravimo tinko gamyboje panaudota silikoninė dispersija labai pagerina vandens garų pralaidumą, o silikoniniai priedai sumažina nešvarumų prilipimą ir vandens įgeriamumą į tinkuotą paviršių.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas (netrupėti), sausas ir švarus. Prikibimą mažinančias medžiagas – tepalus, riebalus, dulkes, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalykite. Silpnus ir porėtus paviršius pirmiausia gruntuoti PRO SILSIL gruntu, po to sukibimą su paviršiumi padidinančiu gruntu PRO KONTAKT, tvirtus paviršius iš karto gruntuoti sukibimą su paviršiumi padidinančiu gruntu PRO KONTAKT (jei dekoravimo tinkas tonuojamas, gruntą taip pat rekomenduojama tonuoti dekoravimo tinkui atitinkama spalva).

Dekoravimo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui, lyjant. Po armavimo arba tinkavimo mineraliniu tinku, dekoravimo tinką PRO RELJEF.SILICON tepti ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Dekoravimas: dekoruojamam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dekoravimo tinką. Prieš naudoijimą dekoravimo tinką PRO RELJEF.SILICON gerai išmaišykite. Dekoravimo tinką ant paviršiaus tepkite metaline mentele 1 – 5 mm sluoksniu. Priklausomai nuo norimos išgauti dekoruojamo paviršiaus faktūros, užteptą dekoravimo tinko formuokite mentelėmis (gali būti ir dantytos), specialiai tam skirtu popieriumi, įvairiais šepečiais, dekoravimo voleliais, kitais dekoravimo įrankiais. Jeigu darbo metu temperatūra didesnė kaip +25°C, formuojamą paviršių drėkinkite vandeniu purkštuvo pagalba. Suformavus dekoruojamo paviršiaus faktūrą, glaistui leidžiama išdžiūti. Išdžiūvusiam dekoravimo tinkui gali būti suteikiamos įvairios spalvos ir atspalviai tinko paviršių padengiant tonuotu dekoravimo gruntu- laku PRO.DEKOR. Dekoravimo gruntą- laką PRO.DEKOR galima tonuoti į jį įpilant norimos spalvos statybinio pigmento PRO.COLORANT arba lauko darbams skirtų dažų spalvinimo pastų.

Sąnaudos: 1,8 – 9 kg/m² (priklausomai nuo norimos išgauti dekoruojamo paviršiaus struktūros).

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: pilnai išdžiūsta per 8 -72val (priklausomai nuo užtepto tinko sluoksnio).

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite dekoravimo tinko į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ! EUH208 – Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas ir 2,2',2'' - (Hexahydro-1,3,5- triazine-1,3,5-triyl) triethanol.

 • RELJEF.SILICON pasidaryk pats
 • +
 • Dekoravimo tinkas RELJEF.SILICON (VIDEO)
 • +
 • Dekoravimo tinkas RELJEF.SILICON. Medienos imitacija (VIDEO)
 • +
 • Dekoravimo tinkas RELJEF.SILICON. Sendinto tinko efektas (VIDEO)
 • +
 • Dekoravimo tinko Reljef.Silicon nuotraukos
 • +