Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
GRINDŲ SANDARIKLIS
Trumpas aprašymas:

Tarpų sandarinimo ir glaistymo medžiaga, elastinga.
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

310ml
Produkto aprašymas
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Tarpų sandarinimo ir glaistymo medžiaga, elastinga.

Naudojimo sritis: laminuotų ir medinių grindų, parketo tarpų sandarinimui ir glaistymui, taip pat tarpų tarp grindjuosčių ir sienos, tarp sienos ir durų apvadų, sieninių dailylenčių tarpų sandarinimui ir glaistymui pastatų viduje.

Savybės: limpa ir kietėja ant įvairių medinių ir mineralinių paviršių. Nesukietėjęs sandariklis lengvai nuplaunamas vandeniu. Sukietėjęs – elastingas, lengvai uždažomas, nekeičia savo savybių nuo –25°C iki +80°C.

Paviršiaus paruošimas: glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius nuvalykite. Mineraliniai paviršiai gruntuojami PRO gruntu SKVARBUSIS SUTVIRTINANTIS, o silpni ir porėti paviršiai PRO gruntu UNIGRUNT.

Glaistymo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant+20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Medienos drėgnumas turi būti ne daugiau 10%.

Glaistymas: patepti sandarinamus paviršius arba užtepti ant sandarinamo, glaistomo sujungimo, tarpelio ar siūlės. Perteklių pašalinti mentele ar drėgna šluoste sandarikliui dar nesudžiūvus.

Sąnaudos: priklauso nuo užlyginamo tarpo pločio ir gylio.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: pilnai sukietėja po 2 – 3 parų.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Spalva: pušis, uosis, ąžuolas, šviesus ąžuolas, vyšnia.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Techniniai duomenys: tankis (lyginamasis svoris) - 1,47 kg/l; skiediklis - vanduo.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.