Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Gruntas PRO.PARKET
Trumpas aprašymas:

Gruntas medinėms grindims, vandeninės akrilinės dispersijos pagrindu.
Galimos pakuotės:

5L
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Gruntas medinėms grindims, vandeninės akrilinės dispersijos pagrindu.

Naudojimo sritis: grindų iš medžio ir kitų medinių paviršių gruntavimui prieš lakavimą vienkomponenčiu ar dvikomponenčiu laku parketui PRO.PARKET, taip pat PRO.BALDINIU LAKU.

Savybės: mažina lako sąnaudas, paviršiai nugruntuoti šiuo gruntu labai mažai „pasišiaušia“, turi nestiprų, specifinį kvapą.

Paviršiaus paruošimas: gruntuojamas paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus ir dulkes nuvalyti. Būtina atkreipti dėmesį į medinius paviršius iš uosio, ši mediena turi tendenciją keisti spalvą (paraudonuoti).

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Darbas: gruntuojamą paviršių tolygiai padengti teptuku vengiant balučių susidarymo. Gruntui išdžiūvus, nugruntuotą paviršių rekomenduoja pašlifuoti naudojant Nr. 150-200 šveitimo tinklelį. Esant būtinybei, gruntavimą pakartoti.

Sąnaudos: 90 – 140 g/m² priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: 2 – 4 val.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite grunto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

  • PRO pasiūlymai terasų, saunų bei grindų atnaujinmui (VIDEO)
  • +