Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
STUCK PRIMER
Trumpas aprašymas:

Stipriai vandenį įgeriančių paviršių gruntavimui prieš tinkavimą, glaistymą ar putų polistirolo klijavimą
Galimos pakuotės:

15KG
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Produkto aprašymas
Trumpas aprašymas: Stipriai vandenį įgeriančių paviršių gruntavimui prieš tinkavimą, glaistymą ar putų polistirolo klijavimą

Naudojimo sritis: nestandartinių gipso kartono siūlių, silikatinių, keramzitinių, keramikinių ir kitų blokelių bei plytų, kitų mineralinių paviršių gruntavimui prieš tinkavimą, glaistymą ar putų polistirolo klijavimą. Vidaus ir išorės darbams.

Savybės: sumažina ir suvienodina gruntuojamo paviršiaus vandens įgeriamumą, taip palengvindamas tinkavimą ar glaistymą, taip pat nestandartinių gipso kartono siūlių ar putų polistirolo klijavimą. Greitai džiūstantis, turi nestiprų, specifinį kvapą, geltonos spalvos (leidžia matyti, ar tolygiai nugruntuotas paviršius).

Paviršiaus paruošimas: gruntuojamas paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, kreidinius paviršius nuvalyti.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Darbas: tolygiai tepkite ant gruntuojamo paviršiaus 1-2 sluoksniais teptuku ar šepečiu. Priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo, gruntą rekomenduojame skiesti vandeniu santykiu nuo 1:1 iki 1:4 (silpnesni paviršiai gruntuojami skiedžiant mažesniu santykiu, tvirtesni paviršiai gruntuojami skiedžiant didesniu santykiu).

Sąnaudos: 5 – 10 m²/l priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: 2 – 3 val.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite grunto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. EUH208 – Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 3(2H)izotiazolonas, 5-chloro-2-metil mišinys su 2-metil-3(2H)-izotiazolonu, 2-metil-2H-izotiazol - 3-onas, 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas ir 2,2',2'' - (Hexahydro-1,3,5- triazine-1,3,5-triyl) triethanol