Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
GIPSO KARTONO PLOKŠČIŲ SIŪLIŲ KLIJAI
Trumpas aprašymas:

Vandeninės – kopolimerinės dispersijos pagrindu pagaminti klijai gipso kartono plokščių siūlėms.
Galimos pakuotės:

1vnt
Skaičiuoklė:

Gipso kartono plokščių siūlių ilgis (m)
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Vandeninės – kopolimerinės dispersijos pagrindu pagaminti klijai gipso kartono plokščių siūlėms.

Naudojimo sritis: klijai standartinių ir nestandartinių gipso kartono plokščių siūlių suklijavimui ant medinių ir metalinių konstrukcijų. Vidaus darbams.

Savybės: itin tvirtai suklijuoja standartines ir nestandartines gipso kartono plokščių siūles, stipriai padidina gipso kartono plokščių sukibimą su profiliais, nestipraus, specifinio kvapo. Gipso kartono siūlių klijai leidžia žymiai sumažinti gipso kartono plokščių tvirtinimui reikalingų medsraigčių kiekį. Be to, naudojant gipso kartono plokščių siūlių klijus, nereikalingas armavimo tinklelis, todėl gipso kartono plokščių siūlių vietoje neišstorėja paviršius ir sumažėja ištisiniam glaistymui reikalingas glaisto kiekis. Visa tai leidžia ne tik sutaupyti apdailai naudojamų medžiagų kiekį, bet ir itin sutrumpina darbo laiką bei ženkliai padidina darbo našumą.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti švarus. Nestandartines siūles būtina prieš suklijavimą gruntuoti PRO gruntu PUTZ, grunto neskiedžiant.

Darbo salygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Klijavimas: klijus tepkite ant pritvirtintos gipso kartono plokštės krašto ir profilio sąlyčio vietos ištisine linija. Kitą gipso kartono plokštę prispauskite prie plokštės užteptos klijais ir pritvirtinkite, klijų perteklių nuvalykite. Gipso kartono plokščių siūlių klijais suklijuotą siūlę būtina užtepti glaistu PRO.TAK ir išlyginti.

Džiūvimo trukmė: esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%: ~24 val.

Sąnaudos: 70g/1m siūlės.

Įrankių valymas: išplauti vandeniu tuoj pabaigus darbą.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti talpyklą sandariai uždarytą, gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

  • Gipso kartono plokščių siūlių klijavimas ir glaistymas (VIDEO)
  • +