Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Klijai TAPET
Trumpas aprašymas:

Paruošti naudojimui vandeninės - akrilinės dispersijos pagrindo klijai tapetams.
Galimos pakuotės:

5KG
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Produkto aprašymas
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Paruošti naudojimui vandeninės - akrilinės dispersijos pagrindo klijai tapetams.

Naudojimo sritis: įvairių rūšių tapetams (popieriniams, viniliniams ir akriliniams popieriaus pagrindu, viniliniams audinio pagrindu, stiklo audinio ir kitiems austiems ir neaustiems, taip pat dažomiems tapetams) klijuoti prie mineralinių (tinko, gipso kartono, betono) ir medinių paviršių, taip pat MPP, MDP ir OSB plokščių.

Savybės: paruošti naudojimui, nestipraus specifinio kvapo, gerai prilimpa prie paviršiaus.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti švarus, sausas ir tvirtas. Prikibimą mažinančias medžiagas - riebalus, tepalus, dulkes, birias daleles, nešvarumus pašalinti. Kreidinius ir klijinius dažus nuvalyti. Plyšius ir nelygumus užglaistyti. Stipriai drėgmę įgeriančius paviršius gruntuokite gruntu PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS. Blizgius, slidžius paviršius (pvz. emalinius dažus) pašiurkštinti iki matiškumo ir nuvalyti dulkes.

Darbo salygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Klijavimas: prieš naudojimą klijus gerai išmaišyti. Tapetus tiksliai sukarpyti reikiamo ilgio juostomis. Klijus užtepti ant klijuojamo paviršiaus ir iš viršaus į apačią taip pat iš vidurio į kraštus prie jo prispausti paruoštas tapetų juostas. Darbo laikas – 20 – 30 min., per šį laiką turi būti užtepti klijai ir prispaustos tapetų juostos. Klijų džiūvimo laikas priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgmės. Esant aukštesnei temperatūrai ir mažesnei drėgmei, klijai džiūsta greičiau.

Džiūvimo trukmė: esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%: ~12val.

Sąnaudos: 5 – 7 m²/kg.

Įrankių valymas: išplauti vandeniu tuoj baigus darbą.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite klijų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Turi specifinį kvapą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.