Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Montažiniai klijai
Trumpas aprašymas:

Universalūs, paruošti naudojimui vandeninės - akrilinės dispersijos pagrindo klijai vidaus ir lauko darbams.
Galimos pakuotės:

1vnt
Produkto aprašymas
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Universalūs, paruošti naudojimui vandeninės - akrilinės dispersijos pagrindo klijai vidaus ir lauko darbams.

Naudojimo sritis: putų polistireno, poliuretano putų ir panašių izoliacinių medžiagų (pvz. šilumą atspindinčių ekranų), dekoratyvinių detalių ir apdailos elementų (grindjuosčių, apvadų, apdailos plokščių, dailylenčių, slenksčių) iš medienos, medžio plaušo, medžio drožlių, OSB plokščių, stiklo pluošto, putų polistireno klijavimui prie įvairių statybinių konstrukcijų – tinkuotų, gipso kartono, plytų mūro, betoninių, medinių, medžio drožlių, OSB plokščių ir pan. paviršių. Klijai gali būti naudojami plyšių, įtrūkimų ir sujungimų siūlių sandarinimui.

Savybės: paruošti naudojimui, nestipraus, specifinio kvapo, elastingi, gerai sukimbantys su paviršiumi.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti švarus, sausas ir tvirtas. Riebalus, tepalus, dulkes, birias daleles, senų sandariklių likučius nuvalykite. Stipriai drėgmę įgeriančius mineralinius paviršius gruntuokite gruntu PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS.

Darbo salygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30?C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Klijavimas: klijuojamus paviršius klijais patepti taškais, tiesiomis arba banguotomis linijomis. Klijuojamą detalę prispausti ir palaikyti, kol prilips.

Džiūvimo trukmė: esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%, pilnai sukietėja per 24 val.

Įrankių valymas: išplauti vandeniu tuoj baigus darbą.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Techniniai duomenys: tankis (lyginamasis svoris) – 1,54 kg/l; nelakiųjų medžiagų kiekis – >70%; atsparumas atlupimui – ?0,50N/mm²; spalva – balta.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.