Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Silikoniniai klijai
Trumpas aprašymas:

Universalūs, silikono pagrindo, atsparūs temperatūriniams pokyčiams, gero sukibimo klijai vidaus ir išorės darbams.
Galimos pakuotės:

1vnt
Produkto aprašymas
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Universalūs, silikono pagrindo, atsparūs temperatūriniams pokyčiams, gero sukibimo klijai vidaus ir išorės darbams.

Naudojimo sritis: sritis: keraminių plytelių, keramikos, stiklo, pjautos medienos konstrukcijų, įvairių medžio plokščių, stiklo pluošto, metalų klijavimui. Labai gerai klijuoja keramines plyteles, putų polistirolo plokštes ir kitas apdailos ir šiltinimo medžiagas prie medinių paviršių, plaušo, drožlių plokščių, ant senų keraminių plytelių, tankių betoninių ir įvairių dažytų (išskyrus kreidiniais ir klijiniais dažais) paviršių. Labai gerai tinka plaukiojančių grindų dangų klijavimui, taip pat klijavimui ant didelius temperatūrinius pokyčius turinčių paviršių, t.y. krosnių apdaila, šildymo sienelės ir pan.

Savybės: specifinio kvapo, elastingi, pasižymi geru sukibimu bei temperatūriniu atsparumu (nuo -40°C iki +100°C).

Paviršiaus paruošimas: paviršiai turi būti sausi, švarūs, nuriebalinti, be rūdžių. Kreidiniai ir klijiniai dažai turi būti nuvalyti.

Darbo salygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, ir ne aukštesnė kaip +30°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Klijavimas: klijuojamus paviršius klijais patepti taškais, tiesiomis arba banguotomis linijomis ir stipriai suspausti. Klijuojamą detalę prispausti prispausti ir palaikyti, kol prilips.

Džiūvimo trukmė: esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%: nelimpa po 30min, pilnai sukietėja per 2 – 3 paras.

Įrankių valymas: nesudžiūvę silikoniniai klijai gali būti pašalinti vaitspirite sudrėkintu skudurėliu, sudžiūvę – tik mechaniškai.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Techniniai duomenys: tankis (lyginamasis svoris) – 1,54kg/l; nelakiųjų medžiagų kiekis – >70%; suklijavimo stipris veikiant šlyties jėgai – >0,6 N/mm²; atsparumas atlupimui – >0,50 N/mm².

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti talpyklą sandariai uždarytą, gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.