Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

 1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
 2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
 3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
 4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
 5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Dekoravimo lakas DEKOR.PERLA
Trumpas aprašymas:

Perlamutrinis dekoravimo lakas.
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

0.5KG
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Perlamutrinis dekoravimo lakas.

Naudojimo sritis: skirtas suteikti dekoruotiems ir dažytiems paviršiams perlamutrinį, sendinto metalo ir kitus efektus. Vidaus darbams.

Savybės: nestipraus specifinio kvapo, gali būti tonuojamas pigmentinėmis pastomis.

Paviršiaus paruošimas: paviršius turi būti gruntuotas dekoravimo gruntu – laku PRO.DEKOR arba dažytas 1 klasės dažais, pvz.: PRO CELOSILK, STIKLOCERAMIC, CELOMAT, SUPERMAT ar PREMIUM 7.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +8°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui.

Darbas: gerai išmaišyti. Ant dekoravimo glaistais dekoruotų paviršių laką tepkite teptuku, mentele, voleliu ar kempine. Dekoruojant dažytą paviršių, pirmam sluoksniui dekoravimo laką rekomenduojama skiesti iki 25% vandeniu ir tepti voleliu, o antram sluoksniui neskiesti, laką tepti ir formuoti mentele. Perlamutrinio efekto intensyvumas priklauso nuo užtepto lako sluoksnio storio.

Sąnaudos: ~ 4 – 33 m²/l priklausomai nuo norimo išgauti dekoruojamo paviršiaus efekto.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: priklausomai nuo užtepto sluoksnio storio ~ 4 – 48val.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Spalva: perlas, sidabrinė, auksinė, balto aukso, bronzinė, raudona, mėlyna, žalia.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: nepilkite lako į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Produktas turi specifinį kvapą. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite lako į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ! EUH208 – Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 3(2H)izotiazolonas, 5-chloro-2-metil mišinys su 2-metil-3(2H)-izotiazolonu, 2-metil-2H-izotiazol - 3-onas, 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas ir 2,2',2'' - (Hexahydro-1,3,5- triazine-1,3,5-triyl) triethanol

 • PRO.DEKOR nuotraukos
 • +
 • Kodėl verta rinktis TUNGŲ ALIEJŲ?
 • +
 • DEKOR.PERLA pasidaryk pats
 • +