Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Silver VISION
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

0.9L
2.5L
4.5L
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Sluoksniai
Produkto aprašymas
SILVER VISION dažai padės sukurti modernų ir šiuolaikišką - visiškai matinį - interjerą. Tai aukščiausios kokybės, ekologiški, visiškai matiniai dažai. Lengvai valomi. Dažai gali būti nuspalvinti bet kokia Jūsų pasirinkta spalva. Sudėtyje panaudoti sidabro jonai, kurių dėka Silver VISION dažais nudažytas paviršius pasižymi atsparumu bakterijoms ir grybeliui. Šiais dažais galite dažyti visas Jūsų namų sienas, įskaitant sienas vaikų kambariuose, virtuvėje, vonios kambaryje. SILVER VISION dažams suteiktas ECOLABEL ženklas (EU Ecolabel: LT/044/012).

Daugiau informacijos apie šį produktą rasite:
http://www.maiorum.lt/en/dazai/silver-vision/