Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
STARS
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

0.9L
2.5L
4.5L
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Sluoksniai
Produkto aprašymas
STARS dažais sukursite išskirtinį interjero akcentą. Dėka šviesą atspindinčių sidabro spalvos dalelių, STARS dažai sienoms ir luboms suteikia švytėjimo – blizgėjimo efektą. Šis efektas yra tiesiogiai proporcingas apšvietimui, t.y esant didesniam natūralios ar dirbtinės šviesos apšvietimui, švytėjimo - blizgėjimo efektas didėja. STARS galite dažyti tik pasirinktą sieną, kurią norite akcentuoti, arba žaismingą dinamišką atmosferą sukurti visuose namuose.

Daugiau informacijos apie šį produktą rasite:
http://www.maiorum.lt/dazai/silver-stars/