Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
PRO.PLASTIK
Trumpas aprašymas:

Alkidiniai dažai plastikiniams langams ir dailylentėms.
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

1L
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Sluoksniai
Produkto aprašymas
Kita informacija
Trumpas aprašymas: Alkidiniai dažai plastikiniams langams ir dailylentėms.

Naudojimo sritis: plastikinių langų, dailylenčių, kitų plastikinių taip pat medinių bei metalinių konstrukcijų dažymui pastatų viduje ir išorėje.

Savybės: vandeniu skiedžiami alkidiniai dažai, nestipraus, specifinio kvapo, labai gerai dengiantys, plastikiniams, mediniams ir metaliniams paviršiams dažyti, vidaus ir išorės darbams.

Paviršiaus paruošimas: plastikiniai paviršiai turi būti švarūs, slidžius paviršius pašiurkštinti šlifuojant šveitimo tinkleliu nr. 200-250. Prieš dažymą nuriebalinti buitinėmis chemijos priemonėmis (indų plovikliais arba tirpikliniais valikliais). Mediniai ir metaliniai paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi, senus besilupančius dažus, įvairius nešvarumus nuvalyti. Metalines konstrukcijas prieš dažymą nuriebalinti buitinėmis chemijos priemonėmis (indų plovikliais arba tirpikliniais valikliais), gruntuoti antikoroziniu gruntu PRO.AQUA PRIMER METAL (nugruntuotą paviršių dažyti galima po 4 – 5 val.).

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios dažymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui, lyjant.

Darbas: dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Prieš dažymą gerai išmaišyti, neskiesti. Dažyti 2 - 3 sluoksniais teptuku, voleliu ar purkštuvu. Sąnaudos: 5 – 7 m²/l (dažant 2 sluoksniais).

Sąnaudos: 5 – 7 m²/l (dažant 2 sluoksniais).

Džiūvimo trukmė: esant +20?C nelimpa po 2 - 3 val., pakartotinai dažyti galima po 4 – 5 val. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Spalva: balta, įvairius pastelinius atspalvius galima išgauti naudojant spalvynus.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5?C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!