Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Armavimo juosta
Trumpas aprašymas:

Vidinių kampų bei sujungimų sutvirtinimui naudojant HIDROIZOLIACIJĄ K1. (12,5m.)
Galimos pakuotės:

1vnt
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Trumpas aprašymas: Vidinių kampų bei sujungimų sutvirtinimui naudojant HIDROIZOLIACIJĄ K1. (12,5m.)

Naudojimo sritis: armavimo audinys skirtas įvairių paviršių (betoninių, medinių, mineralinių, gipso kartono) vidinių kampų bei sujungimų (tarp sienų ir grindų, tarp tarpusavyje plokštumoje sujungtų panelių) sutvirtinimui naudojant HIDROIZOLIACIJĄ K1. Vidaus ir lauko darbams.

Savybės: elastinga, sutvirtina armuojamus paviršius.

Pagrindo paruošimas: paviršius turi būti tvirtas, sausas ir švarus, be riebalinių dėmių. Teršalus, dulkes ir kitokias sukibimą mažinančias medžiagas nuvalykite. Stipriai vandenį įgeriančius paviršius gruntuoti 10-20% vandeniu praskiesta HIDROIZOLIACIJA K1.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra atliekant armavimo darbus turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Naudojimas: armuojamą paviršių ištepti HIDROIZOLIACIJA K1 ir iš karto, ant nesudžiūvusio HIDROIZOLIACIJOS K1 sluoksnio, kloti armavimo audinį ir ant viršaus vėl tepti HIDROIZOLIACIJĄ K1.

  • Hidroizoliacijos K1 naudojimas (VIDEO)
  • +