Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
Valiklis BIO STOP
Trumpas aprašymas:

Pelėsio, grybų, dumblių ir kitų nešvarumų bei apnašų valymui nuo mineralinių paviršių, čerpių, šiferio.
Galimos pakuotės:

1L
5L
Produkto aprašymas
Trumpas aprašymas: Pelėsio, grybų, dumblių ir kitų nešvarumų bei apnašų valymui nuo mineralinių paviršių, čerpių, šiferio.

Naudojimo sritis: Skirtas pelėsio, grybų, dumblių ir kitų nešvarumų bei apnašų valymui nuo mineralinių paviršių, čerpių, šiferio. Valikliu nuvalyti paviršiai pasižymi atsparumu pelėsiui ir dumbliams. Lauko ir vidaus darbams.

Savybės: TIK PROFESIONALIAM DARBUI. Nestipraus, specifinio kvapo. Sudėtyje yra biocidinio produkto.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Naudojimas: Esamus nešvarumus nuo paviršiau kiek įmanoma pašalinti mechaniškai ar aukšto slėgio valymo įranga, leisti paviršiams gerai išdžiūti. Valiklį BIO STOP ant paviršiaus tepti šepečiu ar purkšti mechanizuotai, gerai prisotinti. Užtepus ant paviršiaus saugoti nuo lietaus mažiausiai 24 val. Prieš atliekant kitus darbus (dažymą, tinkavimą) priemonę palikti ant paviršiaus 1-4 dienoms priklausomai nuo užterštumo, po to priemonės likučius nuplauti švariu vandeniu naudojant šepetį, o likusius nešvarumus pašalinti mechaniškai.

Sąnaudos: 50-150ml/m² , priklausomai nuo pagrindo gebos sugerti.

Įrankių valymas: Įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.