Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
ACRYL FAST
Trumpas aprašymas:

Greitai džiūstanti, uždažoma, vienkomponentė akrilo dispersijos pagrindo sandarinimo medžiaga naudojama
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

1vnt.
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Paviršius
Produkto aprašymas
Trumpas aprašymas: Greitai džiūstanti, uždažoma, vienkomponentė akrilo dispersijos pagrindo sandarinimo medžiaga naudojama

Naudojimo sritis: durų, langų staktų, palangių ir sienų sujungimų, tarpelių; laiptų, grindų, sienų, lubų sujungimų ir tarpelių; betono, tinko, gipso kartono, medžio plyšių, įtrūkimų, sujungimo siūlių sandarinimui ir užpildymui pastatų viduje.

Savybės: gali būti uždažomas po 10 min., elastingas, silpno, specifinio kvapo, limpa ir kietėja ant įvairių (išskyrus bituminius ir polietileninius) paviršių, nesukietėjęs Acryl Fast nuplaunamas vandeniu, o sukietėjęs pašalinamas mechaniškai.

Paviršiaus paruošimas: : paviršiai turi būti švarūs, tvirti, nuriebalinti, be rūdžių, juodųjų metalų paviršiai turi būti gruntuoti arba nudažyti. Silpnus mineralinius paviršius, prieš tepant ant jų Acryl Fast, rekomenduojama gruntuoti PRO gruntu UNIGRUNT.

Darbo sąlygos: : pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +40°C. Optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui, esant žemesnei aplinkos temperatūrai ar didesniam santykiniam oro drėgnumui, ilgėja laiko tarpas, po kurio Acryl Fast gali būti uždažomas.

Naudojimas: : patepti sandarinamus paviršius arba užtepti ant sandarinamo, glaistomo sujungimo, tarpelio ar siūlės, o perteklių pašalinti drėgna šluoste. Siūlės plotis ne mažesnis nei 5 mm. ir ne didesnis nei 20 mm., siūlės gylis ne didesnis nei 5 mm.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: paviršius išdžiūsta po ~20 min.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Spalva: baltas.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!