Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
GRANIT
Trumpas aprašymas:

Paruoštas naudojimui granitinis mozaikinis tinkas.
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Galimos pakuotės:

12.5KG
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Frakcija
Produkto aprašymas
Foto, video, patarimai
Trumpas aprašymas: Paruoštas naudojimui granitinis mozaikinis tinkas.

Naudojimo sritis: tinkuotų, betoninių, silikatinių blokelių, gipso kartono, plytų mūro ir kitų mineralinių paviršių tinkavimui pastatų viduje ir išorėje.

Savybės: gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, plastiškas, lengvai tepamas ir išlyginimas, atsparus atmosferos veiksnių poveikiui. Dėka sudėtyje esančio biocidinio produkto, kurio veiklioji medžiaga yra cinko piritionas, granitinis mozaikinis tinkas GRANIT pasižymi atsparumu pelėsiams (grybams), dumbliams ir bakterijoms.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas (netrupėti), sausas, švarus ir lygus. Prikibimą mažinančias medžiagas – tepalus, riebalus, dulkes, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalykite. Silpnus ir porėtus paviršius pirmiausia gruntuoti PRO gruntu SILSIL, po to sukibimą su paviršiumi padidinančiu PRO gruntu KONTAKT, tvirtus paviršius iš karto gruntuoti sukibimą su paviršiumi padidinančiu PRO gruntu KONTAKT (GRUNTĄ REKOMENDUOJAMA TONUOTI T2 SPALVA).

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui, lyjant. Džiūvimo metu, mozaikinis tinkas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių. Po armavimo arba tinkavimo mineraliniu tinku, mozaikinį tinką tepti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Tinko sudėtyje panaudoti natūralūs granito akmenukai, todėl tinkavimui naudokite vienos partijos tinką, nes gali šiek tiek skirtis spalvos.

Tinkavimas: prieš naudojimą mozaikinį tinką gerai išmaišykite. Tepkite tolygiai ir išlyginkite rankiniu būdu naudodami nerūdijančio plieno mentelę – glaistyklę.

Sąnaudos: GM (2mm): ~4,1 – 4,8 kg/m²; GS (1,2mm) ~2,3 – 3,0 kg/m²

Džiūvimo trukmė: esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%: ~24 val.

Įrankių valymas: išplauti vandeniu tuoj pabaigus darbą.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite tinko į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Patekus į akis, nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

  • Mozaikinių tinkų nuotraukos
  • +